Kilka przemyśleń na temat kurtek FOX.

Kategorie Uncategorized

Czy jest wśród nas, chociaż jedna osoba, która nie ma pojęcia o istnieniu firmy FOX, która widoczna jest na wszystkich zawodach motocyklowych? Biorąc pod uwagę, że ludzie uwielbiają oglądać sporty ekstremalne, nie ma nic dziwnego w tym, że jest to znany producent, nawet wśród osób, które nigdy nie miały nic wspólnego z motocyklami.

 

Dla kogo?

 

Jeździsz crossem lub enduro? No to oferta firmy FOX, będzie doskonałym wyborem dla ciebie! Na próżno szukać tutaj modeli dla sportowców szybkościowych, fanów chopperów i ciężkich maszyn szosowych. Czy jest to błąd? Ja jestem gotów powiedzieć, że jest to nawet zaleta, ponieważ producenci i osoby projektujące nowe modele, będą skupiać się jedynie na określonej grupie odbiorców, więc będą mogli dopieścić swój fach do perfekcji!

 

Ciekawym rozwiązaniem, z którego miałem przyjemność skorzystać i zobaczyć jak to wygląda w praktyce, może pochwalić się model FOX LEGION JACKET, który posiada między innymi odpinane rękawy.

 

Jest to rozwiązanie, które szczególnie powinno przypaść do gustu, wszystkim osobom trenującym na piaszczystych trasach i torach, gdzie szybko można się zgrzać, a prędkość i teren, raczej szlifem nam zagrażać nie będzie. Pod kamizelką, spokojnie mieści się pełny pancerz, który już powinien być zakładany przed każdym wyjazdem!

 

Po skończeniu treningu, gdy musimy dojechać tym samym sprzętem do domu, zwyczajnie wystarczy zapiąć sobie rękawy i możemy jechać! W ten sposób nie będziemy narzekać, że jest nam zimno w trasie i możemy się przeziębić.