Buse, czyli co znajdziemy w ofercie kurtek?

Kategorie Uncategorized

Jednoślady, są w stanie dać nam ogromną ilość frajdy, jednak trzeba pamiętać o tym, że jazda na nich, nie zawsze należy do bezpiecznych. Trzeba więc zadbać o swoje bezpieczeństwo i nie warto oszczędzać na produktach, które mają nas chronić w przypadku niebezpiecznych sytuacji.

 

Jeśli chcemy mieć pewność bezpieczeństwa na najwyższym poziomie, należy korzystać z wyposażenia, które oferowane jest przez profesjonalnych producentów – doskonałym przykładem jest znana i lubiana firma Buse! Zastanówmy się więc, co jesteśmy w stanie znaleźć w ich ofercie i do kogo jest ona skierowana.

 

Skórzane propozycje.

 

Ceny zaczynają się dość wysoko, ponieważ najtańszy model, który znajdziemy w ofercie tej firmy, to niebagatelny koszt na poziomie 1200 złotych. Śmiało można powiedzieć, że Buse nie postarało się również o kierowców na chopperach, gdyż znaleźć możemy bardzo okrojone propozycje, które finalnie są do siebie bardzo podobne – producent ewidentnie skupił się na motocyklistach sportowych! Jeśli ktoś szuka czegoś ciekawego na chopper, najlepiej znaleźć sklep motocyklowy, który dysponuje jeszcze poprzednimi kolekcjami, gdyż znajdziemy w nich nieco więcej tego typu kurtek skórzanych.

 

Co prawda znajdziemy tańsze modele skórzane z poprzednich lat, jednak musimy spodziewać się niewielkiej ilości protektorów. Dobrym przykładem jest Buse Lara, która kosztuje zaledwie 499 zł, jednak musimy dokupić do niej protektory.

 

Tekstylia dla wszystkich.

 

O tak! To jest dokładnie to! Tutaj znajdziemy ogromny wybór dla wszystkich, więc nawet najbardziej wymagający klienci, będa w stanie znaleźć coś dla siebie! Co prawda znajdziemy w ofercie kurtki za 700-800 zł, między innymi takie modele jak Buse Asola, jednak nie będą one raczej wystarczające dla osób zaawansowanych. W przypadku modeli tekstylnych, nie możemy zapomnieć i nie wymienić takiego produktu jak Buse Adventure, który gwarantuję zadowolenie i satysfakcję w każdym calu!

 

Otrzymujemy w tym modelu ogromną ilość kieszeni, świetnej jakości system wentylacji i najlepsze materiały! Sam miałem przyjemność korzystać z tego modelu kurtki i śmiało mogę polecić ją wszystkim, którzy lubią jeździć w terenie, lub często mają okazję, brać udział w wielogodzinnych wyprawach!

 

Coś dla Pań?

 

Buse nie zapomniało również o płci pięknej i naszych kochanych motocyklistkach, ponieważ jako nieliczna firma, posiada w swojej ofercie, bardzo dużą ilość modeli tekstylnych i skórzanych, skierowanych do płci pięknej. Kurtki tego typu, mają zupełnie inny fason niż męskie, dzięki czemu lepiej pasują do kobiecej sylwetki.